Ubytování v České republice, Mariánské Lázně (Karlovarský kraj) v apartmánu 'Kolonáda'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v apartmánu Kolonáda, Mariánské Lázně
★★★★★

Česká republika, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

Česká republika, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně
Číslo objektu: CZ3530.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3530_10_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.976,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 68 m2 v 4. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na balkon, západní orientace. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyně 15 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha, sedací vana, WC zvlášť. Nádherný výhled na město. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Luxusní bytový dům 'Kolonáda', 6-podlažní, rok výstavby 2004. Nad Mariánské Lázně, v centru obce, slunná poloha. V domě: výtah, ústřední topení. Úklid úklid bytu na vyžádání (extra). Příjezd vede až k objektu. Garáž. Obchod, potraviny 500 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'Mariánské Lázně' 3 km, koupaliště 4 km, krytý bazén 500 m, termální bazén 100 m. Golfové hřiště 3 km, tenis 1 km, jízdárna 1 km, vlek 1 km, běžkařské stopy 3 km, kluziště 3 km. Atrakce v blízkosti: Lázeňská kolonáda, Lázeňské procedury (hotel Royal) 350 m, Kladské rašeliny 10 km, Lázně Kynžvart 12 km, Karlovy Vary 46 km.
Rezervace
Ubytování v České republice, Mariánské Lázně:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé město s 20'000 obyvatel. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, léčebné kúry, masáže. Město leží na úpatí Slavkovského lesa, 40 léčivých pramenů, jedny z nejznámějších lázní Evropy. Důležité kulturní středisko, významné hudební festivaly, Goetovo náměstí s domem kde pobýval, pamětní desky, radnice, zpívající fontána, nám. Svobody, Rudolfův a Ferdinandův pramen.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis, golfové hřiště 3 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.3.2018 19:28
Mapa stránek ...