Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Podhradí' - Česká republika (Karlovarský kraj), Loket. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Prostorné, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, kabelová TV a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu, na balkon. Koupelna/WC, vířivou vanou. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 4x lůžko. Sprcha/WC. Plynové topení. B ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Podhradí, Loket

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3574_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Prostorné, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, kabelová TV a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu, na balkon. Koupelna/WC, vířivou vanou. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 4x lůžko. Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 13:52
Mapa stránek ...