Ubytování v České republice, Loket (Karlovarský kraj) v rekreačním domě 'Podhradí'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Podhradí, Loket
★★★★

Česká republika, Karlovarský kraj, Loket

Česká republika, Karlovarský kraj, Loket
Číslo objektu: CZ3574.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3574_10_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 29.204,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 200 m2 na 2 podlažích. Prostorné, komfortní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, kabelová TV a DVD. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu, na balkon. Koupelna/WC, vířivou vanou. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 4x lůžko. Sprcha/WC. Plynové topení. Balkon, zahradní sezení, zahrada. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Loket nad Ohří, 10 km od Karlovy Vary: Přímo v historickém centru obce, několik kroků od náměstí pod středověkým hradem Loket. Velmi komfortní, historický panský dům 'Podhradí', z 19. století, renovovaný v roce 2008. V centru obce, centrální, slunná, vyvýšená poloha v obytné čtvrti. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada s trávníkem. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], odkládací místnost na kola, ústřední topení, pračka, sušička. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu, garáž u domu. Obchod, potraviny 150 m, obchodní centrum 12 km, restaurace 150 m, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Loket' 900 m, krytý bazén 10 km, termální bazén 10 km. Golfové hřiště (18 jamek) 16 km, tenis 10 km. Okolí je také ideání pro cyklistické vyjíždky po značených cyklotrasách a přímo v Lokti lze zapůjčit vodácké vybavení a vyrazit na plavbu po řece Ohři.
Rezervace
Ubytování v České republice, Loket:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Jedno z nejromantičtějších měst karlovarského regionu vzniklo kolem roku 1240. Jedná se o starobylé město ležící v blízkosti proslulých západočeských lázní. Městu dominuje především středověka hradní stavba. Hrad Loket je románský hrad s expozicí stavebního vývoje hradu, muzeem historického porcelánu a historických zbraní. Je zde k vidění torzo nejstarší románské rotundy se čtřyřpatrovým vězením, románská věž s vyhlídkou, obřadní síň, rytířský sál. Jeho stáří je více jak 800 let. Byl založen v 2. pol. 12. století pravděpodobně králem Vladislavem II. V roce 1319 byl zde vězněn 2 měsíce tříletý kralevic Václav, pozdější Karel IV., přesto na Loket nezanevřel a zařadil ho mezi královská města. Loket je jedním z významných turistických cílů v proslulém západočeském lázeňském trojúhelníku. Návštěvníci by si neměli nechat ujít návštěvu zámku v Bečově nad Teplou a relikviář Sv. Maura, v Mariánských lázní, Karlových Varů a Františkových lázní. V samotném městě je potom pozoruhodná radnice, kaple Sv. Anny, Sloup nejsvětější trojice a Mariánská kaple historická, idylická vesnice, 10 km západně od Karlovy Vary, 140 km západně od Praha. V obci: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, konzerty, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Bazén 10 km. Kánoe. Tenis, squash 10 km, golfové hřiště 18 jamek, Cihelny (Karlovy Vary) 16 km, 2x dalši golfové hřiště v okruhu 20 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:23
Mapa stránek ...