Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lanovka' - Česká republika (Karlovarský kraj), Jáchymov. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový podkrovní byt 63 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V podkroví: zkosen 1x otevřený pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lanovka, Jáchymov

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3625_200_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový podkrovní byt 63 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V podkroví: zkosen 1x otevřený pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:54
Mapa stránek ...