Ubytování v České republice, Jáchymov (Karlovarský kraj) v apartmánu 'Lanovka'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v apartmánu Lanovka, Jáchymov
★★

Česká republika, Karlovarský kraj, Jáchymov

Česká republika, Karlovarský kraj, Jáchymov
Číslo objektu: CZ3625.200.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3625_200_4/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 7.788,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový podkrovní byt 63 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Moderní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. V podkroví: zkosen 1x otevřený pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní bytový dům 'Lanovka', 4-podlažní. V centru obce Jáchymov. V domě: výtah, ústřední topení. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 50 m, autobusová zastávka 150 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 150 m. Tenis 8 km, minigolf 800 m, cyklistická stezka 300 m, vlek 1 km, sedačková lanovka 2.5 km, lyžařské sjezdovky 2.5 km, půjčovna lyží 2.5 km, lyžařská škola 8 km, dětská lyžařská škola 2.5 km, běžkařské stopy 500 m, dětské hřiště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Aqua Centre Agricola 500 m, Spa&Wellness Centre 500 m, Boží Dar 8 km, Karlovy Vary 20 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Klínovec 2.5 km, Plešivec 13 km, Fichtelberg 11.5 km. Turistické oblasti Krušnohorská magistrála, Ježíškova cesta. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v České republice, Jáchymov:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 560 m n.m.
Lázeňská obec s 2'800 obyvatel. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, termální koupaliště, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie, 16 km.
informace pro letní ubytování
Bazén 16 km. Aquapark 'Klasterec nad Ohri', 30 km. Tenis (16 km), golfové hřiště 18 jamek, Karlovy Vary 16 km. Rajtování, Karlovy Vary 16 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Klinovec - Bozi Dar. Bežkařské tratě. Lyžařský vlek v Jáchymově. Tato dvě lyžařská centra jsou vzájemně propojena.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 13:29
Mapa stránek ...