Ubytování v České republice, Mutěnice (Jihomoravský kraj) v rekreačním domě 'Hovorany'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Hovorany, Mutěnice
★★★★

Česká republika, Jihomoravský kraj, Mutěnice

Česká republika, Jihomoravský kraj, Mutěnice
Číslo objektu: CZ6962.500.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6962_500_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 30.956,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům na 2 podlažích. Světlé, částéčně zkosený, stylové a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna. Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s krbová kamna a jídelní stůl. WC zvlášť. E-topení, klimatizace. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna, sprcha.
Informace o domě (rezidenci)
Hovorany 6 km od Mutěnice: Velmi pěkný řadový dům 'Hovorany', rok výstavby 2014. Klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: sauna, whirlpool (vše extra). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 03:57
Mapa stránek ...