Ubytování v České republice, Lednice na Moravě (Jihomoravský kraj) v rekreačním domě 'Bulhary'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Bulhary, Lednice na Moravě
★★

Česká republika, Jihomoravský kraj, Lednice na Moravě

Česká republika, Jihomoravský kraj, Lednice na Moravě
Číslo objektu: CZ6914.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6914_10_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 7.797,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 70 m2. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s otevřený krb, TV a kamna na dřevo. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka) s rádio. Sprcha/WC. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 3x lůžko.
Informace o domě (rezidenci)
Bulhary 3 km od Lednice na Morave: Rodinný dům 'Bulhary', 2-podlažní. V obci, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: zahrada. Zahradní sezení (6 m2), zahradní nábytek. V domě: odkládací místnost na kola. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 300 m, autobusová zastávka 500 m, koupaliště 15 km, krytý bazén 15 km. Sportovní centrum 2 km. Atrakce v blízkosti: Zámek a park Lednice (UNESCO) 4 km, Zámek Valtice 12 km, Zámek MIkulov 15 km, Sporto centrum Němčičky 20 km, ZOO Hodonín 35 km, ZOO Brno Bystrc 60 km. Koupání: 3 přehrady Nové Mlýny 4 km. Topení akumulačními kamny.
Rezervace
Ubytování v České republice, Lednice na Moravě:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město. Veškeré služby, Břeclav, 10 km. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař. Přírodní park Niva Dyje leží severně od Břeclavi, na levém břehu řeky Dyje v Lednicko-Valtickém areálu. Soustava lednických rybníků je jedna z nejvýznamnějších ornitologických lokalit. Lednicko-valtický areál - jedinečný krajinný celek zapsaný do seznamu kulturních památek UNESCO. Mikulov - církevní památky, kulturní akce, muzeum, známá vinařská oblast. Archeologcká expozice Dolní Věstonice 20 km. Národní kulturní památník Mikulčice - Valy 20 km. V okolí turistické a naučné stezky.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 09:10
Mapa stránek ...