Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Milovice' - Česká republika (Jihomoravský kraj), Lednice na Moravě. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj 18 m2 s TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Panoramatický výhled na jezero. K dispozici: pračka. Pozor prosím: 2 domácí zvířata (psi) povolena.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Milovice, Lednice na Moravě

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6914_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj 18 m2 s TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Panoramatický výhled na jezero. K dispozici: pračka. Pozor prosím: 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.3.2019 00:00
Mapa stránek ...