Ubytování v České republice, Lednice na Moravě (Jihomoravský kraj) v rekreačním domě 'Milovice'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Milovice, Lednice na Moravě
★★

Česká republika, Jihomoravský kraj, Lednice na Moravě

Česká republika, Jihomoravský kraj, Lednice na Moravě
Číslo objektu: CZ6914.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6914_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.142,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj 18 m2 s TV-satelit a rádio. Vstup na zahradu, k zahradnímu sezení. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Panoramatický výhled na jezero. K dispozici: pračka. Pozor prosím: 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Milovice 9 km od Lednice: Chalupa 'Milovice', renovovaný v roce 2010. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 200 m od lesa, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 400 m2 (oplocený), zahrada s trávníkem 80 m2, květinami. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Garáž. Potraviny 400 m, obchodní centrum 7 km, restaurace 7 km, autobusová zastávka 400 m, koupaliště 7 km, krytý bazén 10 km. Tenis 7 km, jízdárna 9 km. Atrakce v blízkosti: Zámek a park Lednice (UNESCO) 9 km, Zámek Valtice 16 km, Zámek Mikulov 24 km, ZOO Hodonín 40 km, ZOO Brno Bystrc 55 km. Vinohrad,380 m2, je součástí zahrady.
Rezervace
Ubytování v České republice, Lednice na Moravě:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město. Veškeré služby, Břeclav, 10 km. V obci: potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař. Přírodní park Niva Dyje leží severně od Břeclavi, na levém břehu řeky Dyje v Lednicko-Valtickém areálu. Soustava lednických rybníků je jedna z nejvýznamnějších ornitologických lokalit. Lednicko-valtický areál - jedinečný krajinný celek zapsaný do seznamu kulturních památek UNESCO. Mikulov - církevní památky, kulturní akce, muzeum, známá vinařská oblast. Archeologcká expozice Dolní Věstonice 20 km. Národní kulturní památník Mikulčice - Valy 20 km. V okolí turistické a naučné stezky.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 12:16
Mapa stránek ...