Ubytování v České republice, Horní Věstonice (Jihomoravský kraj) v rekreačním domě 'Horni Vestonice'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Horni Vestonice, Horní Věstonice
★★★

Česká republika, Jihomoravský kraj, Horní Věstonice

Česká republika, Jihomoravský kraj, Horní Věstonice
Číslo objektu: CZ6900.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6900_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.708,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 72 m2. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj 12 m2 s TV. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 3x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky). Koupelna/WC. E-topení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Kachlová kamna (dřevo není k dispozici).
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní chalupa, ideální pro pobyt s dětmi. 'Horni Vestonice', obklopen vinicemi. Nad Horní Věstonice, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 (oplocená), louka k odpočinku, bazén (6 x 3 m, hloubka 120 cm, 15.05.-30.09.). Terasa (30 m2), zahradní nábytek, dětské hřiště (houpačka, pískoviště). V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], k dispozici jízdní kola (extra). K dispozici: jízdní kola (2). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Potraviny 400 m, supermarket 10 km, restaurace, autobusová zastávka 400 m, nádraží 'Mikulov' 10 km, koupaliště 10 km, krytý bazén 8.5 km, termální bazén 'Laa (AT)' 30 km, jezero ke koupání 'Mušov' 3 km. Atrakce v blízkosti: Expozice vykopávek Dolní Věstonice 2 km, Zámek Mikulov, Aqualand Moravia, Zámek Lednice (UNESCO) 20 km, Zámek Valtice (UNESCO) 22 km, ZOO Brno 55 km, Wien 80 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v České republice, Horní Věstonice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá obec, idilická poloha. Veškeré služby, Mikulov, 10 km. V obci: potraviny, pošta, restaurace, bar, krytý bazén, 15 km. Obec romanticky položená mezi ostrými hřebeny Pálavských vrchů se zříceninou hradu Děvína a rozsáhlou vodní soustavou Nové Mlýny, uprostřed moravských vinic. Výlety: Dolní Věstonice, 1 km, archeologické muzeum, naleziště paleotických památek (známá Věstonická Venuše), Lednicko-Valtický areál se zámky, rozsáhlými parky a jedinečnou zahradní architekturou, četné vinné sklepy v okolí.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Nové Mlýny 3 km. Jezero ke koupání, 3 km od obce. Bazén. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:22
Mapa stránek ...