Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Apartmán 1' - Česká republika (Jihomoravský kraj), Hodonín. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 'Apartmán 1', 2-pokojový byt v podkroví. Světlé, částéčně zkosený, komfortní a vkusné zařízení: zkosený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Plynové topení. Výhled na město. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Apartmán 1, Hodonín

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6950_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
'Apartmán 1', 2-pokojový byt v podkroví. Světlé, částéčně zkosený, komfortní a vkusné zařízení: zkosený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Plynové topení. Výhled na město. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 19:44
Mapa stránek ...