Ubytování v České republice, Hodonín (Jihomoravský kraj) v apartmánu 'Apartmán 1'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v apartmánu Apartmán 1, Hodonín
★★★★

Česká republika, Jihomoravský kraj, Hodonín

Česká republika, Jihomoravský kraj, Hodonín
Číslo objektu: CZ6950.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6950_1_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Nájemní cena za ubytování od 14.456,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Apartmán 1', 2-pokojový byt v podkroví. Světlé, částéčně zkosený, komfortní a vkusné zařízení: zkosený obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Plynové topení. Výhled na město. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům. Centrální poloha. Společné: dvůr. Pergola, zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení, klimatizace. Snídaně (v ceně). Příjezd vede až k objektu. Veřejné parkoviště 100 m. Potraviny, supermarket 100 m, restaurace 200 m, nádraží 'Hodonín' 2 km, koupaliště 1 km, krytý bazén 1 km. Atrakce v blízkosti: Lázně Hodonín (spa) 2 km, ZOO Hodonín 3 km, Strážnice - Museum of the Villages 17 km, Lednice - Chateau (UNESCO) 30 km, Baťův kanál, Skalica (SK). Pozor prosím: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 07:00
Mapa stránek ...