Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vinarska' - Česká republika (Jihomoravský kraj), Dolní Bojanovice. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: vstup 13 m2, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. V horním patře: 1x pokoj 20 m2, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, parní zařízení), jídelní stůl, rádio. Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: vysoušeč vlasů. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vinarska, Dolní Bojanovice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6961_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích, jednoduché zařízení: vstup 13 m2, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. V horním patře: 1x pokoj 20 m2, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka, parní zařízení), jídelní stůl, rádio. Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: vysoušeč vlasů. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:35
Mapa stránek ...