Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pod Vartou' - Česká republika (Jihočeský kraj), Zliv. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 120 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj 15 m2. Vstup na balkon. 1x pokoj 18 m2 s 3x lůžko. Obývací pokoj 23 m2 s TV-satelit, rádio a CD. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, parní zařízení) s jídelní stůl. Koupelna, sprcha, sedací vana, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pod Vartou, Zliv

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3734_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 120 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj 15 m2. Vstup na balkon. 1x pokoj 18 m2 s 3x lůžko. Obývací pokoj 23 m2 s TV-satelit, rádio a CD. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, parní zařízení) s jídelní stůl. Koupelna, sprcha, sedací vana, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:12
Mapa stránek ...