Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Premyslava' - Česká republika (Jihočeský kraj), Třeboň. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 200 m2, světlé, komfortní a osobité zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit, video a rádio. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), podávací okénko. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko. Koupelna/bidet/WC. E-topení. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Maximáln ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Premyslava, Třeboň

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3781_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 200 m2, světlé, komfortní a osobité zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit, video a rádio. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), podávací okénko. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko. Koupelna/bidet/WC. E-topení. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Možnost dalších 2 přistýlek na dotaz (každá Kč 300/den).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 15:48
Mapa stránek ...