Ubytování v České republice, Třeboň (Jihočeský kraj) v rekreačním domě 'Premyslava'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Premyslava, Třeboň
★★★

Česká republika, Jihočeský kraj, Třeboň

Česká republika, Jihočeský kraj, Třeboň
Číslo objektu: CZ3781.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3781_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.695,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 200 m2, světlé, komfortní a osobité zařízení: velký obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní kout, TV-satelit, video a rádio. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka), podávací okénko. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x dvoulůžko. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko. Koupelna/bidet/WC. E-topení. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Možnost dalších 2 přistýlek na dotaz (každá Kč 300/den).
Informace o domě (rezidenci)
Moderní dům ve staré rybářské čtvrti u hráze rybníka Svět, pouhých 30 m od zámeckého parku, 150 m od zámku a 200 m od historického centra Třeboně. Velmi pěkný, komfortní rodinný dům 'Premyslava', 2-podlažní. Centrální, klidná poloha, 50 m od jezera, 300 m plaz, na ulici. Příjezd vede až k objektu. Garáž u domu veřejné parkoviště 200 m. Potraviny 200 m, obchodní centrum 300 m, restaurace 200 m, písečná pláž 300 m, krytý bazén 1 km. Sportovní přístav 250 m, golfové hřiště 15 km, tenis 300 m, minigolf 1 km, jízdárna 2 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 50 m. Atrakce v blízkosti: Zámek Třeboň, Lázně Třeboň 1 km, Hrad a Zámek Jindřichův Hradec 27 km. Okolí Třeboně nabízí mimo léčebné slatinné kůry populární cyklistické trasy mezi rybníky, Chráněné krajinné oblasti, vodní sporty, kvalitní koupání v rybnících a pískovnách, rybolov, houbaření, pěší turistiku, podzimní výlovy rybníků. V místě jsou půjčovny kol, loděk, vodních šlapadel. V okolí se nachází také spousta možností k výletům: České Budějovice 25 km, zámek Hluboká nad Vltavou 30 km, Český Krumlov (památka UNESCO) 60 km. Praha vzdálen cca. 2 hodiny, Vídeň cca. 2,5 hodiny autem.
Rezervace
Ubytování v České republice, Třeboň:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
V malebné jihočeské krajině poseté rybníky a protkané vodními stuhami Nové řeky, Lužnice, Zlaté stoky a dalších potůčků leží starobylé město Třeboň. Město půvabné, město lázeňské, město, kterým prošla bohatá historie a také město, jež leží ve středu Chráněné krajinné oblasti a Biosférické rezervace UNESCO. Kouzelnou atmosféru historické Třeboně dotváří řada útulných hospůdek s letními terasami, které nabízí krajové rybí speciality a lahodné pivo místního pivovaru. Malebnou krajinu Třeboňska vytvářeli lidé po staletí doslova na dnech močálů a rašenilišť. Třeboňské lázně zakládají své blahodárné účinky na nemoci pohybového ústrojí na léčbě bahenními koupelemi a zábaly. Dva lázaňské domy poskytují i vodoléčbu a další moderní léčebné postupy. Pobyt v lázních je ideální nejen pro vážně nemocné pacienty, ale i pro ty, kteří hledají tichá místa k odpočinku.Celá oblast je pokryta hustou sítí značených cyklistických a pěších cest, které umožňují blíže poznat typickou jihočeskou krajinu s rybníky, s úzkými polními cestami podél rozlehlých pestrobarevných luk a polí, s hlubokými lesy i prosluněnými pasekami. Město, 35 km severo-východně od Ceske Budejovice, 28 km od Jindrichuv Hradec.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 23:31
Mapa stránek ...