Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Strmilov' - Česká republika (Jihočeský kraj), Strmilov. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV-satelit a rádio. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, bidet, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj 30 m2 s 3x lůžko a WC zvlášť. 1x zkosený pokoj s 3x lůžko. Vstup na lodžii. WC zvlášť. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Pokoj v patře průchozí do pokoje s lodžií.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Strmilov, Strmilov

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3785_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 120 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV-satelit a rádio. 1x pokoj s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, bidet, WC zvlášť. Plynové topení. V horním patře: 1x zkosený pokoj 30 m2 s 3x lůžko a WC zvlášť. 1x zkosený pokoj s 3x lůžko. Vstup na lodžii. WC zvlášť. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Pokoj v patře průchozí do pokoje s lodžií.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:29
Mapa stránek ...