Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Zhorska' - Česká republika (Jihočeský kraj), Planá nad Lužnicí. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 41 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 22 m2 s 1x pohovka, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: zkosená galerie 8 m2 s 1x lůžko. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 8 m2. Parkování (oplocený). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen CS, AT.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Zhorska, Planá nad Lužnicí

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3911_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 41 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 22 m2 s 1x pohovka, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: zkosená galerie 8 m2 s 1x lůžko. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 8 m2. Parkování (oplocený). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen CS, AT.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:14
Mapa stránek ...