Ubytování v České republice, Planá nad Lužnicí (Jihočeský kraj) v rekreačním domě 'Zhorska'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Zhorska, Planá nad Lužnicí
★★

Česká republika, Jihočeský kraj, Planá nad Lužnicí

Česká republika, Jihočeský kraj, Planá nad Lužnicí
Číslo objektu: CZ3911.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3911_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.345,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům. Jednoduché a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: zkosená galerie s 1x lůžko. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Parkování (oplocený). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen CS, AT.
Informace o domě (rezidenci)
Chata 'Zhorska'. Na kraji obce, klidná poloha, přímo u lesa, 300 m od řeky. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2 (oplocená) s trávníkem a květinami. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, ohniště, parkovací místo na pozemku. Potraviny, restaurace, autobusová zastávka, nádraží 500 m, koupaliště 300 m. Koupání v řece Lužnici 300 m.
Rezervace
Ubytování v České republice, Planá nad Lužnicí:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 395 m n.m.
Příroda kolem Plané nad Lužnicí je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené. Nachází se zde řada vyhledávaných pamětihodností (zřícenina hradu Kozí hrádek, zámek Červená Lhota, zámek Bechyně). K návštěvě lákají přírodní zajímavosti - Chýnovské jeskyně, Botanická zahrada v Táboře nebo naučná stezka Borkovická blata. Řeka Lužnice, která se proplétá celým regionem, přímo vybízí k výletům na kánoi či rybaření. Malé město s 3'258 obyvatel, Luznice), 83 km od Praha, 57 km od Ceske Budejovice. V obci: potraviny, pošta, restaurace. K tomu: lékař.
informace pro letní ubytování
Bazén. Kánoe. Tenis (2x krytý kurt). Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:48
Mapa stránek ...