Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Putim' - Česká republika (Jihočeský kraj), Písek. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový bungalov 100 m2, v přízemí. Prostorné, velmi účelné a komfortní zařízení: vstup. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Velká obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, krbová kamna, TV-satelit, plochá obrazovka a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 2x sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Putim, Písek

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3970_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový bungalov 100 m2, v přízemí. Prostorné, velmi účelné a komfortní zařízení: vstup. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Velká obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, krbová kamna, TV-satelit, plochá obrazovka a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 2x sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:26
Mapa stránek ...