Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Podoli' - Česká republika (Jihočeský kraj), Čížová. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 130 m2. Renovovaný, osobité a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s kachlová kamna. 1x dvoulůžkový pokoj s kamna na dřevo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. V horním patře: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 50 m2 s krbová kamna, TV-satelit a DVD. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 17 m2 s horkovzdušná kamna. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Průchod ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Podoli, Čížová

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3984_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 130 m2. Renovovaný, osobité a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s kachlová kamna. 1x dvoulůžkový pokoj s kamna na dřevo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. V horním patře: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 50 m2 s krbová kamna, TV-satelit a DVD. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 17 m2 s horkovzdušná kamna. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Průchod mezi místnostmi v přízemí má snížený přístup se dvěma schody. Velmi zajímavé a příjemné řešení pokojů. V obývacím pokoji/jídelně je kamenná pec. V koupelně v přízemí masážní vana.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:39
Mapa stránek ...