Ubytování v České republice, Čížová (Jihočeský kraj) v rekreačním domě 'Podoli'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Podoli, Čížová
★★★

Česká republika, Jihočeský kraj, Čížová

Česká republika, Jihočeský kraj, Čížová
Číslo objektu: CZ3984.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3984_1_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.798,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 130 m2. Renovovaný, osobité a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna 25 m2 s kachlová kamna. 1x dvoulůžkový pokoj s kamna na dřevo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, topení dřevem. V horním patře: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 50 m2 s krbová kamna, TV-satelit a DVD. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj 17 m2 s horkovzdušná kamna. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Průchod mezi místnostmi v přízemí má snížený přístup se dvěma schody. Velmi zajímavé a příjemné řešení pokojů. V obývacím pokoji/jídelně je kamenná pec. V koupelně v přízemí masážní vana.
Informace o domě (rezidenci)
Podolí II 5 km od Čížová: Útulná, stylová chalupa 'Podoli', renovovaný. Na kraji obce, 12 km od centra Písek, klidná, slunná poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený) s trávníkem. Zahradní nábytek, gril. Parkovací místo (kryté) u domu. Potraviny 2 km, obchodní centrum 12 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 100 m, koupaliště 12 km, krytý bazén 12 km. Tenis 12 km. Typická jihočeská chalupa v malé klidné vesničce, vhodné pro rodinou rekreaci, v uzavřeném travnatém dvoře naprosté soukromí. V okolí mnoho rybníků, nejbližší rybník na koupání 1,5 km, řeka 4 km. Ideální pro cyklistiku a poznávání památek Zvíkov, Orlík, Blatná, Písek, Strakonice, vše cca. do 15 km od objektu). Možnost zapůjčení kánoe, windsurfing, kola. Wellness Lázně Vráž 5 km.
Rezervace
Ubytování v České republice, Čížová:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 448 m n.m.
V malebném prostředí jižních Čech. Okresní město Písek obklopené krásnými lesy po obou březích Otavy. Most přes řeku je nejstarší kamenný mostv Čechách, velmi zajímavé měšťanské domy. Turistika, cyklistika, značené trasy. 10 km od vodní nádrže Orlík s možnosti koupání, provozování vodních sportů, hrad Zvíkov. Malá obec s 903 obyvatel, idilická poloha, 12 km od Pisek, 16 km od Strakonice. Veškeré služby, Pisek, 12 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 22:00
Mapa stránek ...