Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Srubec' - Česká republika (Jihočeský kraj), České Budějovice. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům v přízemí. Světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl, bar, TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Srubec, České Budějovice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3700_24_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům v přízemí. Světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl, bar, TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.9.2018 21:20
Mapa stránek ...