Ubytování v České republice, České Budějovice (Jihočeský kraj) v rekreačním domě 'Srubec'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Srubec, České Budějovice
★★★

Česká republika, Jihočeský kraj, České Budějovice

Česká republika, Jihočeský kraj, České Budějovice
Číslo objektu: CZ3700.24.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3700_24_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 18.479,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům v přízemí. Světlé, velmi komfortní a moderní zařízení: otevřený velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl, bar, TV-satelit a stereo přehrávač. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť.
Informace o domě (rezidenci)
Velmi útulný rodinný dům 'Srubec', rok výstavby 2005. V obci Srubec, 6 km od centra Ceske Budejovice, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 300 m2 (oplocená) s trávníkem. Pergola, zahradní nábytek, gril, grilovací kout. V domě: přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], ústřední topení, pračka. Parkovací místo (kryté) na pozemku. Obchod 4 km, potraviny 400 m, supermarket 4 km, obchodní centrum 8 km, restaurace 400 m, půjčovna jízdních kol 8 km, autobusová zastávka 600 m, koupaliště 7 km, krytý bazén 7 km, jezero ke koupání 10 km. Tenis 8 km, tenisová hala 8 km, sportovní centrum 8 km. Atrakce v blízkosti: České Budějovice - Budweiser Brewery 3 km, Kids parks - Panda Funpark + Hopsarium, ZOO Hluboká 17 km, Castle Hluboká 17 km, Cesky Krumlov UNESCO 30 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Lipno 60 km. Známá jezera v okolí: Lipno. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Skupiny mládeže jen na dotaz. Zvířata v sousedství.
Rezervace
Ubytování v České republice, České Budějovice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 385 m n.m.
Historické město ze 13. století, založené Přemyslem Otakarem II. Hlavní centrum jižních Čech, při soutoku řek Malše a Vltavy Známé město s 95'000 obyvatel, 130 km jižně od Praha. Veškeré služby v místě. Pozoruhodné: Náměstí Přemysla Otakara II, rozlohou a loubím po celé délce patří k největším a nejkrásnějším v České Republice: barokní studny, gotický kostel, kostel Sv. Mikuláše s 'Černou věží' (typická silueta města), původní zachovalá restaurace ze 14. století 'Masné krámy' - hodnocená gurmány. Český Krumlov, UNESCEM vyhlášená památka, 22 km. Třeboň, centrum rybníkářství, lázně, 18 km. Lipno, Český les 43 km. Hraniční přechod do Rakouska, Dolní Dvořiště 36 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 05:23
Mapa stránek ...