Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Olešná' - Česká republika (Jihočeský kraj), Bernartice. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 96 m2 na 2 podlažích. Účelné a komfortní zařízení: vstup. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj. WC zvlášť. V horním patře: galerie. 2x dvoulůžkový pokoj. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Boiler (120 l). K dispozici: vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 malá ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Olešná, Bernartice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3983_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 96 m2 na 2 podlažích. Účelné a komfortní zařízení: vstup. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x dvoulůžkový pokoj. WC zvlášť. V horním patře: galerie. 2x dvoulůžkový pokoj. Velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Boiler (120 l). K dispozici: vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 malá domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 10:25
Mapa stránek ...