Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Benesov' - Česká republika (Jihočeský kraj), Benešov nad Černou. Jedná se o ubytování pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový dům 210 m2. Moderní zařízení: obývací pokoj s otevřený krb, TV-satelit, video a rádio. Jídelna. Kuchyně (8 plotýnky, myčka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko a sprcha/WC. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Společenské prostory: otevřený krb, biliár, šipky, bar, kuchyňka. WC ve dvoře. Jednotlivé pokoje jsou sladěny do různých barev. Venkovní bazén je ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Benesov, Benešov nad Černou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3828_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 210 m2. Moderní zařízení: obývací pokoj s otevřený krb, TV-satelit, video a rádio. Jídelna. Kuchyně (8 plotýnky, myčka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko a sprcha/WC. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Společenské prostory: otevřený krb, biliár, šipky, bar, kuchyňka. WC ve dvoře. Jednotlivé pokoje jsou sladěny do různých barev. Venkovní bazén je možno zakrýt posuvnou konstrukcí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:10
Mapa stránek ...