Ubytování v České republice, Benešov nad Černou (Jihočeský kraj) v rekreačním domě 'Benesov'. Toto ubytování je pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Benesov, Benešov nad Černou
★★★★

Česká republika, Jihočeský kraj, Benešov nad Černou

Česká republika, Jihočeský kraj, Benešov nad Černou
Číslo objektu: CZ3828.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3828_110_1/
Ubytování pro 13 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 34.877,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 210 m2. Moderní zařízení: obývací pokoj s otevřený krb, TV-satelit, video a rádio. Jídelna. Kuchyně (8 plotýnky, myčka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko a sprcha/WC. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Společenské prostory: otevřený krb, biliár, šipky, bar, kuchyňka. WC ve dvoře. Jednotlivé pokoje jsou sladěny do různých barev. Venkovní bazén je možno zakrýt posuvnou konstrukcí.
Informace o domě (rezidenci)
Chalupa 'Benesov', 2-podlažní, renovovaný. Mimo obec, 2 km od centra Benešov nad Černou, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, přímo u lesa. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2 ha, velká zahrada (oplocená) s trávníkem, bazén vyhřívaný (8 x 4 m, hloubka 150 cm, 01.05.-30.10.). Zahradní sezení, altán, zahradní nábytek, gril, ohniště, grilovací kout. V domě: sauna (extra), pračka. Příjezd vede až k objektu (500 m přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 2 km, nádraží 'Kaplice'. Majitel bydlí v apartmánu, se samostatným vchodem (sauna a bazén ke sdílení). Bazén s protiproudem, kůlna (5x5 m), lehátka, slunečník, houpačka. Na vyžádání (extra) venkovní ubytování pro psy. Možnost zajištění jíźdy na koni (extra). 50 m říčka Černá, s malou soukromou pláží, rybník na koupání, 10 min. pěšky, rybaření (extra). sportovní rybolov (pstruhy) 1 km. Žofínský prales (nejstarší v Evropě) 8 km. Houbařská oblast. 2 venkovní prostory se zahradním nábytkem, jeden pod pergolou a další vedle grilu. Majitel zařídí rybaření na soukromém jezeře. V objektu mohou být rezervovány 2 přistýlky, jedná se o samostatné apartmá se dvěmi lůžky, sprchou a toaletou. Na vyžádání rafting na řece Vltavě.
Rezervace
Ubytování v České republice, Benešov nad Černou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 661 m n.m.
Vesnice s 1'200 obyvatel, 40 km jižně od České Budějovice, 35 km od Český Krumlov, 10 km od Kaplice. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace. Rekreační obec na výběžcích Novohradských hor, typická jihočeská příroda a lidová architektura. V bezprostřední blízkosti obce se nacházejí 2 nejstarší přírodní rezervace v Evropě: prales Hojná Voda a známý Žofínský prales.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Soběnov 8 km. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bežkařské tratě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 08:42
Mapa stránek ...