Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Dolní Príbraní' - Česká republika (Jihočeský kraj), Benešov nad Černou. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 100 m2. Velmi pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, rádio, CD a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Gril. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: nekuřácký dům. V kuchyni: varná konvice, toustovač.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Dolní Príbraní, Benešov nad Černou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3828_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2. Velmi pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, rádio, CD a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Gril. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: nekuřácký dům. V kuchyni: varná konvice, toustovač.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:23
Mapa stránek ...