Ubytování v České republice, Benešov nad Černou (Jihočeský kraj) v rekreačním domě 'Dolní Príbraní'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v České republice
v rekreačním domě Dolní Príbraní, Benešov nad Černou
★★★★

Česká republika, Jihočeský kraj, Benešov nad Černou

Česká republika, Jihočeský kraj, Benešov nad Černou
Číslo objektu: CZ3828.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3828_10_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.281,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2. Velmi pěkné a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, rádio, CD a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Gril. Nádherný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: nekuřácký dům. V kuchyni: varná konvice, toustovač.
Informace o domě (rezidenci)
Dolní Příbrání 20 km od Kaplice, v blízkosti Rožmberka n/Vltavou a Českého Krumlova zaneseného v seznamu světového dědictví UNESCO. (30 min. autem). Vhodné pro milovníky přírody, pozorování ptactva a zvěře, turistiky, cykloturistiky, běžkování. V blízosti přírodní památka. Turistické přechody do Rakouska v zaniklých obcích Cetviny a Pohoři na Šumavě. Pěkná, komfortní chalupa 'Dolní Příbraní', 2-podlažní, rok výstavby 2002, obklopen loukami. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, 20 m od lesa, 300 m od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek s trávníkem, louka. Zahradní sezení, terasa, gril, ohniště. V domě: stolní tenis, odkládací místnost na kola, pračka. Příjezd vede až k objektu. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo na pozemku, garáž. Obchod 12 km, potraviny 6 km, restaurace 12 km. Tenis 8 km, jízdárna 6 km, vlek 6 km, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování v České republice, Benešov nad Černou:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 661 m n.m.
Vesnice s 1'200 obyvatel, 40 km jižně od České Budějovice, 35 km od Český Krumlov, 10 km od Kaplice. V obci: obchody, potraviny, pošta, restaurace. Rekreační obec na výběžcích Novohradských hor, typická jihočeská příroda a lidová architektura. V bezprostřední blízkosti obce se nacházejí 2 nejstarší přírodní rezervace v Evropě: prales Hojná Voda a známý Žofínský prales.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - Soběnov 8 km. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bežkařské tratě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:49
Mapa stránek ...