Ubytování v Belgii, Oostduinkerke (Pobřeží) v apartmánu 'Standaard'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v apartmánu Standaard, Oostduinkerke
★★

Belgie, Pobřeží, Oostduinkerke

Belgie, Pobřeží, Oostduinkerke
Číslo objektu: BE8670.200.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be8670_200_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.597,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Standaard', 3-pokojový byt severní orientace. Velmi účelné zařízení: obývací pokoj s TV. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Balkon 3 m2. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: telefon. Garáž (extra). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Oostduinkerke 6 km od Nieuwpoort: Komfortní vícegenerační dům 'Domein Westhoek'. 36 byty v rezidenci. Klidná poloha, 700 m od moře, 700 m plaz. Společné: park 15 ha, krytý bazén. Tenis, Boccia (Pétanque), dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), whirlpool (extra), pračka, sušička (extra), půjčovna jízdních kol. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Parkovací místo. Tramvaj 600 m, nádraží 'Station Oostende' 20 km, písečná pláž 700 m. Atrakce v blízkosti: Natural Parc 1 km, Plopsaland 15 km. Pozor prosím: bez výtahu. Baby-výbava na dotaz.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Oostduinkerke:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velká, historická rybářská obec přímo u moře, 50 km od Brugge. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Pěší výlety po stezkách 6-10 km. 3. víkend v srpnu, 4 dny Yseru (mezinárodní setkání). Cyklistické okruhy 65-150 km. Půjčovna kol na nádraží v Koksijde. Volejbal, badminton, tenis, stolní tenis, squash, fitness, 3 minigolfy, jezdectví: 2 manéže. Nekrytý bazén na pláži.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 17:21
Mapa stránek ...