Ubytování v Belgii, De Panne (Pobřeží) v apartmánu 'Klif B'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v apartmánu Klif B, De Panne
★★★

Belgie, Pobřeží, De Panne

Belgie, Pobřeží, De Panne
Číslo objektu: BE8660.301.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be8660_301_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.056,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Klif B', 3-pokojový byt 60 m2 v 7. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a digitální TV. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
De Panne: Vícegenerační dům 'Klif B', 8-podlažní. 32 byty v rezidenci. V obci 1.5 km od centra De Panne, 50 m od moře, 50 m plaz. Společné: krytý bazén. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket 750 m, restaurace 400 m, pekárna 700 m, půjčovna jízdních kol 1 km, nádraží 'De Panne' 5 km, trajekt 'Calais' 57 km, písečná pláž 50 m. Golfové hřiště 19 km, minigolf 2 km. Atrakce v blízkosti: Plopsaland De Panne 4 km, Plopsaqua 4 km, Koksijde 5 km, Historisch Veurne 7 km, Ieper 37 km, Brugge 50 km. Turistické oblasti Houtsaegerduinen, Kerkepannebos.
Rezervace
Ubytování v Belgii, De Panne:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známá, rušná, vhodná pro rodinou rekreaci rekreační obec a letovisko přímo u moře, 23 km od Duinkerke, 58 km od Brugge. V obci: obchody, banka, restaurace, bar, muzeum.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:35
Mapa stránek ...