Ubytování v Belgii, Bredene (Pobřeží) v apartmánu 'Blutsyde Promenade'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Belgii
v apartmánu Blutsyde Promenade, Bredene
★★★

Belgie, Pobřeží, Bredene

Belgie, Pobřeží, Bredene
Číslo objektu: BE8450.300.19
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be8450_300_19/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.458,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Firenze 111', 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, digitální TV, rádio a CD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. E-topení. Balkónový nábytek. Garáž č. 114 na pozemku. Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní rezidence 'Blutsyde Promenade', 2-podlažní. 3 km od centra Bredene, centrální poloha, 1 km od moře, 1 km plaz. Společné: zahrada, bazén vyhřívaný (15.06.-15.09.). Dětské brouzdaliště. V domě: výtah. Supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 1.5 km, tramvaj 500 m. Tenis 3.5 km, minigolf 3.3 km. Atrakce v blízkosti: De Haan 5 km, Blankenberge 15 km, Brugge 20 km, Boudewijn Seapark 25 km, Plopsaland 47 km.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Bredene:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Město přímo u moře, 32 km od Brugge, 8 km od Middelkerke. V obci: nákupní středisko, supermarket, pekařství, banka, restaurace, muzeum, kino, wellness-centrum.
informace pro letní ubytování
V měsíci červenec-srpen různé sportovní a rekreační akce.>Volejbal, košíková, badminton, squash, golf, několik hřišť pro minigolf, koulená, stolní tenis, kuželky. Výlety, jogging v parku Marie-Henriette nebo na pláží s jemným pískem, lukostřelba, jezdectví: několik manéží, kajak, plachtění, plážové plachetničky, vodní lyžování. 2 bazény, 1 z nich s filtrovanou a ohřívanou mořskou vodou.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.6.2019 18:22
Mapa stránek ...