Ubytování v Belgii, Brugge (Města) v apartmánu 'Het Kattepoortje'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v apartmánu Het Kattepoortje, Brugge
★★★★

Belgie, Města, Brugge

Belgie, Města, Brugge
Číslo objektu: BE8000.700.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be8000_700_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 28.647,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Het Kattepoortje', 3-pokojový řadový dům 65 m2. Prostorné, pěkné a vkusné zařízení: vstup s WC zvlášť. Obývací pokoj/jídelna s 2x skládací lůžko, jídelní kout, plochá obrazovka a plynové topení. Vstup na terasu. Místnost na zavazadla. Velká, otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha. V horním patře: (přikré schodiště) 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Parketové podlahy. Terasa 11 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Brugge 18 km od Belgische kust: Komfortní, historický řadový dům 'Het Kattepoortje', 2-podlažní, přistavěný, renovovaný v roce 2011. V centru obce Brugge, centrální poloha, 20 km od moře, 20 km plaz. V domě: ústřední topení. K dispozici: jízdní kola (6). Veřejné parkoviště 200 m. Potraviny 500 m, supermarket 300 m, restaurace, bar 500 m, pekárna 250 m, kavárna, pěší zóna 500 m, nádraží 1.4 km, písečná pláž 'Blankenberge' 20 km. Atrakce v blízkosti: Grote markt 1 km, Belfort 1 km, Brugse reien 1 km, Arentshuis 1 km, Brouwerijmuseum 1 km, Natuurdomein het Zwin 26 km.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Brugge:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Velké, proslulé, historické město s 117'000 obyvatel 15 km od moře, 98 km západně od Brussel, 50 km západně od Gent, 106 km západně od Antwerpen. Brugge: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2017 18:31
Mapa stránek ...