Ubytování v Belgii, Zarren (Binnenland) v rekreačním domě 'Handzame'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě Handzame, Zarren
★★

Belgie, Binnenland, Zarren

Belgie, Binnenland, Zarren
Číslo objektu: BE8610.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be8610_200_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.020,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový selský dům na 2 podlažích. Účelné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s kabelová TV, video, stereo přehrávač, DVD a kamna na dřevo. Herní místnost. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC, dvojumyvadlo. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Handzame 30 km od Ieper: Útulný selský dům 'Handzame', 2-podlažní, obklopen stromy, loukami a poli. V centru obce West Vlaanderen, 2 km od centra Handzame, klidná poloha, 34 km od moře, 34 km plaz, v zeleni. V rekreačním zařízení: pračka, sušička (společné). Obchod 1 km, obchodní centrum 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 'Westende-Bad' 34 km. Atrakce v blízkosti: Diksmuide 12 km, Bellewaerde Park 20 km, Middelkerke 26 km, Veurne 28 km, Brugge 34 km, Themapark Plopsaland 35 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Pouze rekreační pobyty. Pracovní pobyty na dotaz.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Zarren:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Klidná vesnice 30 km od moře, v pěkném prostředí, idilická poloha s pěkným výhledem, 30 km západně od Nieuwpoort, 40 km jiho-východně od Brugge. V obci: supermarket, obchody.
informace pro letní ubytování
V Handzame, mnoho stezek pro pěší a kola (Stuivekens-fietroute, Krekedalroute, Koekelarenoeneroute). Značené stezky vedoucí do lesů kolem Koekelare nebo Wijnendaele. Plovárna v Diksmuide 5 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 12:45
Mapa stránek ...