Ubytování v Belgii, Poperinge (Binnenland) v apartmánu 'Poperinge'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v apartmánu Poperinge, Poperinge
★★★

Belgie, Binnenland, Poperinge

Belgie, Binnenland, Poperinge
Číslo objektu: BE8970.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be8970_200_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 17.329,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 130 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Prostorné, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl, digitální TV, rádio, CD a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem a umyvadlo. Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Poperinge 14 km od Ieper: Komfortní řadový dům 'Poperinge', 2-podlažní. V centru obce Poperinge, 35 km od moře, na hlavní ulici. V domě: Wireless LAN [WLAN], ústřední topení. Veřejné parkoviště na ulici extra. Obchod 50 m, restaurace, autobusová zastávka 200 m, nádraží 'Poperinge' 100 m, krytý bazén 150 m. Tenis 250 m. Atrakce v blízkosti: Diksmuide 26 km, Themapark Plopsaland 30 km, Koksijde en De Panne 40 km, Kortrijk 42 km, Lille 45 km. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. Parkovací stání na vyžádání, za příplatek € 5.- za noc.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Poperinge:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické město, v centru regionu 30 km od moře, 12 km západně od Ieper, 43 km západně od Kortrijk, 55 km severo-západně od Lille. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.6.2019 15:47
Mapa stránek ...