Ubytování v Belgii, Thy-le-Bauduin (Ardeny) v apartmánu 'Le Ti' Bauduin'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v apartmánu Le Ti' Bauduin, Thy-le-Bauduin
★★

Belgie, Ardeny, Thy-le-Bauduin

Belgie, Ardeny, Thy-le-Bauduin
Číslo objektu: BE5620.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be5620_200_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.649,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Le Ti' Bauduin', 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 40 m2. Zkosený, renovovaný v roce 2016, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní kout a TV. Kuchyně (4 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha, WC zvlášť. Topení dřevem. V horním patře: 1x zkosený, otevřený velký pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Thy le Bauduin 17 km od Charleroi: Malá vila 'Le Ti' Bauduin', 2-podlažní, renovovaný v roce 2011. V centru obce Thy le Bauduin, klidná poloha, 15 km od jezera, v zeleni. Parkovací místo u domu. Supermarket 3 km, restaurace 100 m, pekárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Lacs de l'Eau Heure 15 km, Citadelle de Dinant 28 km, Abbaye de Floreffe 22 km, Jardin d' Annevoie 23 km, Citadelle de Namur 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (v ceně). Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Thy-le-Bauduin:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice, v pěkném prostředí, 25 km od Charleroi, 15 km od Philippeville, 100 km od Brussel. Somzée/ Gerpinnes 3 - 4 km: supermarket, pekařství. Další možnosti zábavy, 1 - 10 km. Jezera v okolí. Dopravní spojení: dálnice E420 Charleroi - Philippeville. Dále Thy-le-Bauduin - Somzée. Doprava letadlem: letiště Charleroi (CRL), 25 km, Bruxelles (BRU), 86 km.
informace pro letní ubytování
Komplex l'Eau d'Heure na deseti kilometrech skrývá největší jezera Belgie. Expozice přehrady la Plate Taille (věž 107 m, hala s turbínami a elektrárnou) jsou uchvacující, můžeme tam vidět také překrásná akvária a audiovizuální snímek o konstrukci komplexu. Exkurze na lodi napříč jezerem velikonoce - konec září. Plachtění, kajak, surf, vodní lyže, potápění, cyklistika. Více než 100 km značených stezek pro pěší turistiku. Zábavný park Falemprise otevřený od velikonoc do konce září (pláže, dětská hřiště, šlapací kola, tenis, vláček pro turisty).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.7.2019 09:45
Mapa stránek ...