Ubytování v Belgii, Thy-le-Bauduin (Ardeny) v rekreačním domě 'La Bastide'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě La Bastide, Thy-le-Bauduin
★★★

Belgie, Ardeny, Thy-le-Bauduin

Belgie, Ardeny, Thy-le-Bauduin
Číslo objektu: BE5620.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be5620_100_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.282,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'La Bastide', 3-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, kabelová TV a DVD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a koupelna/WC. Herní místnost. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Komfortní, historická chalupa 'La Bastide', 2-podlažní. V zeleni. K dispozici pouze pro Vás: Boccia (Pétanque), terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Obchod 3 km, restaurace 2 km. Atrakce v blízkosti: Stuwdammen van Eau d'Heure 15 km. Pozor prosím: baby-výbava (v ceně). Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Ubytování v budově ze 17. století.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Thy-le-Bauduin:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice, v pěkném prostředí, 25 km od Charleroi, 15 km od Philippeville, 100 km od Brussel. Somzée/ Gerpinnes 3 - 4 km: supermarket, pekařství. Další možnosti zábavy, 1 - 10 km. Jezera v okolí. Dopravní spojení: dálnice E420 Charleroi - Philippeville. Dále Thy-le-Bauduin - Somzée. Doprava letadlem: letiště Charleroi (CRL), 25 km, Bruxelles (BRU), 86 km.
informace pro letní ubytování
Komplex l'Eau d'Heure na deseti kilometrech skrývá největší jezera Belgie. Expozice přehrady la Plate Taille (věž 107 m, hala s turbínami a elektrárnou) jsou uchvacující, můžeme tam vidět také překrásná akvária a audiovizuální snímek o konstrukci komplexu. Exkurze na lodi napříč jezerem velikonoce - konec září. Plachtění, kajak, surf, vodní lyže, potápění, cyklistika. Více než 100 km značených stezek pro pěší turistiku. Zábavný park Falemprise otevřený od velikonoc do konce září (pláže, dětská hřiště, šlapací kola, tenis, vláček pro turisty).
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 21:08
Mapa stránek ...