Ubytování v Belgii, Lierneux (Ardeny) v rekreačním domě 'Les Villettes'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě Les Villettes, Lierneux
★★★

Belgie, Ardeny, Lierneux

Belgie, Ardeny, Lierneux
Číslo objektu: BE4990.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be4990_100_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.378,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Les Villettes', 6-pokojový selský dům 260 m2. Účelné a starožitné zařízení: vstup s WC zvlášť a sprcha. Jídelna s jídelní stůl. Obývací pokoj s otevřený krb a kabelová TV (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Ve 2. patře: herní místnost. 1x dětský pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 200 cm). 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 200 cm). 1x dvoulůžkový pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), umyvadlo. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm, v délce 200 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Topení. Terasa 40 m2, jižní orientace a západní orientace, velká zahrada. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled do dálky na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Brixheux 9 km od Lierneux: Stará, historická, samostatná selská usedlost 'Les Villettes', 2-podlažní, rok výstavby 1833. Ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: ping-pong. V domě: stolní fotbal. Garáž u domu. Obchod 9 km, supermarket 9 km, restaurace 9 km, pekárna 9 km. Atrakce v blízkosti: Grottes de Remouchamps 18 km, Kayak (Ardenne Adventures) 25 km, Spa 30 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Ubytování v Belgii, Lierneux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Obec, ve vnitrozemí, 13 km od Vielsalm. V obci: supermarket, restaurace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:28
Mapa stránek ...