Ubytování v Belgii, Erezee (Ardeny) v rekreačním domě 'Vakantiewoning Gaspard'. Toto ubytování je pro 16 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 8 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Belgii
v rekreačním domě Vakantiewoning Gaspard, Erezee
★★★

Belgie, Ardeny, Erezee

Belgie, Ardeny, Erezee
Číslo objektu: BE6997.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/be6997_200_1/
Ubytování pro 16 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 8 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 22.535,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Vakantiewoning Gaspard', 9-pokojová vila na 2 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup s WC zvlášť. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a TV. Obývací pokoj s TV, rádio, CD, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Jídelna. Kuchyně (5 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha. V horním patře: 6x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko a TV. Koupelna/WC, sprcha/WC. Terasa, velká zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Informace o domě (rezidenci)
Velká, útulná vila 'Gaspard'. 100 m od lesa, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 10'000 m2 (oplocená), parkovací místo u domu. Obchod 2 km, supermarket 10 km, restaurace 200 m, pekárna 2 km, kavárna 200 m, nádraží 'Melreux - Hotton' 10 km. Atrakce v blízkosti: Grotten van Hotton 7 km, Kasteel van La Roche 22 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava (v ceně).
Rezervace
Ubytování v Belgii, Erezee:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 3'000 obyvatel, 20 km východně od Marche-en-Famenne, 19 km jižně od Durbuy, 12 km jižně od Barvaux. Erezée: řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace.
informace pro letní ubytování
18 turistických možností. 1. neděle v červenci: trh s výrobky z obce.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 08:56
Mapa stránek ...