Ubytování na Slovensku, Závažná Poruba (Žilinský kraj) v rekreačním domě 'Maria'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování na Slovensku
v rekreačním domě Maria, Závažná Poruba
★★

Slovenská rep., Žilinský kraj, Závažná Poruba

Slovenská rep., Žilinský kraj, Závažná Poruba
Číslo objektu: SK3202.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/sk3202_102_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.254,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Maria', 5-pokojový dům na 3 podlažích. Prostorné, částéčně zkosený, jednoduché a komfortní zařízení: ve spodním patře: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb, jídelní stůl a TV-satelit. (6 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko a 1x francouzským lužkem. Obývací pokoj/ložnice s 1x francouzským lužkem. Sprcha/WC. Ve 2. patře: zkosený malý obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko a 1x francouzským lužkem. Zkosený malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem a kuchyňským koutem. Sprcha/WC. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Maria: Velký, komfortní rodinný dům 'Maria'. Ve čtvrti Závažná Poruba 7.5 km od centra Liptovský Mikuláš, v obytné čtvrti, oblast se slabým provozem, na hlavní ulici. Společné: zahradní sezení, zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 200 m2 (oplocená) s trávníkem. Pergola, zahradní nábytek. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení, půjčovna jízdních kol. Parkovací místo (3 x) na pozemku. Potraviny 50 m, supermarket 8 km, obchodní centrum 10 km, restaurace 1 km, půjčovna jízdních kol 2 km, autobusová zastávka 20 m, koupaliště 10 km, krytý bazén 10 km, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 10 km. Lyžařské sjezdovky 2.5 km, půjčovna lyží 2 km, lyžařská škola 2.3 km, dětská lyžařská škola 2 km. Atrakce v blízkosti: Tatralandia, Aquapark Bešeňová, Tarzania, Demänovská Caves, Vlkolínec (UNESCO). Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Jasná 21 km, Vysoké Tatry (40min.). Známá jezera v okolí: Liptovská Mara.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.6.2018 12:52
Mapa stránek ...