Ubytování na Slovensku, Dúbrava (Žilinský kraj) v rekreačním domě 'Drevenica Dúbrava'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování na Slovensku
v rekreačním domě Drevenica Dúbrava, Dúbrava
★★

Slovenská rep., Žilinský kraj, Dúbrava

Slovenská rep., Žilinský kraj, Dúbrava
Číslo objektu: SK3211.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/sk3211_102_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.661,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Drevenica Dúbrava', 2-pokojová chata na 2 podlažích. Částéčně zkosená, jednoduché a stylové zařízení: malý obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x francouzským lužkem, otevřený krb, jídelní stůl, kuchyňským koutem a TV. (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC, dvojumyvadlo. V horním patře: (přikré schodiště) zkosený malý obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Drevenica Dúbrava: Malá, stylová chata. Ve čtvrti Dúbrava 16 km od centra Liptovský Mikuláš, klidná poloha v obytné čtvrti, oblast se slabým provozem. Společné: zahradní sezení, zahradní nábytek. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'000 m2 (oplocená) s trávníkem. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. V domě: odkládací místnost na kola, lyžárna, ústřední topení. Příjezd (100 m přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo na pozemku. Supermarket 16 km, obchodní centrum 16 km, restaurace 16 km, koupaliště 16 km, krytý bazén 16 km, přírodní rybník / nádrž s možností plavání 16 km. Lyžařské sjezdovky 31 km. Atrakce v blízkosti: Tatralandia, Trazania, Aquapark Bešeňová, Demänová Caves, Vlkolínec (UNESCO). Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Jasná Ski resort 31 km, Vysoké Tatry (40min.). Známá jezera v okolí: Liptovská Mara.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2018 23:06
Mapa stránek ...