Ubytování na Slovensku, Jahodná (Trnavský kraj) v rekreačním domě 'Jahodná'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování na Slovensku
v rekreačním domě Jahodná, Jahodná
★★★

Slovenská rep., Trnavský kraj, Jahodná

Slovenská rep., Trnavský kraj, Jahodná
Číslo objektu: SK9302.10.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/sk9302_10_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.399,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 100 m2, v přízemí. Velmi komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 3x lůžko. 1x pokoj s 4x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Koupelna, sprcha/WC, WC zvlášť. Boiler (120 l).
Informace o domě (rezidenci)
Velmi komfortní bungalov, ideální pro pobyt s dětmi. 'Jahodná', rok výstavby 1955, renovovaný v roce 2014. Na kraji obce, klidná, slunná poloha, 50 m od řeky. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 2'400 m2 (oplocený), zahrada 700 m2 (oplocená), louka 1'700 m2. Dětské brouzdaliště, pergola, zahradní nábytek, gril, ohniště (houpačka, pískoviště). V domě: odkládací místnost na kola, k dispozici jízdní kola. K dispozici: jízdní kola (5), dětská jízdní kola (2). Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 1.3 km, supermarket 1.3 km, restaurace 1.5 km, autobusová zastávka 700 m, koupaliště 10 km, krytý bazén 10 km, termální bazén 'Dunajská Streda' 12 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 08:58
Mapa stránek ...