Ubytování na Slovensku, Trencianské Teplice (Trenčianský kraj) v rekreačním domě 'Baracka'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování na Slovensku
v rekreačním domě Baracka, Trencianské Teplice
★★★

Slovenská rep., Trenčianský kraj, Trencianské Teplice

Slovenská rep., Trenčianský kraj, Trencianské Teplice
Číslo objektu: SK9145.200.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/sk9145_200_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: jídelna s stereo přehrávač a kachlová kamna. Vstup na zahradu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Plynové topení. V horním patře: obývací pokoj s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na lodžii, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj 6 m2 s 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup s WC zvlášť. Vstup na terasu, severní orientace. K dispozici: pračka. Parkování (2 auta). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Baracka 2 km od Trencianske Teplice: Pěkný, útulný rodinný dům 'Baracka'. Mimo obec, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 20 m od lesa. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 200 m2. Zahradní sezení (12 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 1.5 km, restaurace 500 m, autobusová zastávka 300 m, koupaliště 2 km, krytý bazén 15 km, termální bazén 20 km. Tenis 1 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Zelená Žaba relax park 2 km. Rybolov možný 100 m extra. 2000 m od objektu se nachází wellness centrum.
Rezervace
Ubytování na Slovensku, Trencianské Teplice:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 200 m n.m.
Malé, klidné město a lázeňská obec s 5'000 obyvatel, 150 km severně od Bratislava, 15 km severo-východně od Trenčín. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, wellness-centrum, léčebné kúry. Město leží v údolí řeky Tepličky ve Strážovské vrchovině. Malebná, na lesy bohatá příroda. Výlety: Dubnica, zámek, 9 km. Beckov, zřícenina hradu, 35 km, Hranice s ČR 35 km - krásný zámecký areál s koupalištěm na zámku v Bojkovicích 65 km. Proslulé lázeňské město pro léčbu pohybového ústrojí a nervové soustavy. V létě se tu koná festival klasické hudby a mezinárodní festival 'Art film'.
informace pro letní ubytování
Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna horských kol.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Velká Javorina, 50 km, poloha údolní stanice 820 m. Vleky. 4x lyžařské sjezdovky, celkem 1.5 km. Bežkařské tratě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:14
Mapa stránek ...