Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Bachledova Dolina' - Slovenská rep. (Prešovský kraj), Ždiar. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 80 m2. Účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení (extra). V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x pohovka. Vstup na lodžii. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 1. patro zkosené. Stolní tenis.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Bachledova Dolina, Ždiar

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/sk5955_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 80 m2. Účelné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení (extra). V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na lodžii. 1x pokoj s 2x pohovka. Vstup na lodžii. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. 1. patro zkosené. Stolní tenis.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 04:22
Mapa stránek ...