Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Francii, Provence
Noves
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Francii, Provence, Noves:
    Dům, mimo obec. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 5'000 m2 (oplocený), stromy, bazén (12 x 6 m, hloubka 130 - 240 cm, 01.05.-30.09.). Zahradní nábytek. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 2.5 km, restaurace 2.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Přírodní pozemek ve stínu.

    6-pokojový dům 210 m2 na 2 podlažích, stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna 45 m2, otevřený krb a TV. 1x malý pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: pračka. Přizemí: z kuchyně, nebo zvenčí dosažitelný salonní roh/jídelna s kamny na pečení chleba v měsících červenec-srpen). Malá kuchyně. Extra: dřevo do krbu. El. topení (od 01. 11. do 30. 04., dle spotřeby k placení na místě). Kauce: Euro 460,-.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Francii naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
v Portugalsku
2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit. Otevřená kuchyně (trouba, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a rádio. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: telefon, sejf (extra). Horní část dveří u ložnice je prosklená. El. bojler na 50 lt.
Rekreační osada 'Clube Pinhal da Foz', rok výstavby 1982, v centru obce Esposende 13 km od centra Barcelos, 19 km od centra Póvoa de Varzim, 20 km od centra Viana de Castelo, 500 m plaz. Společné: zahrada 500 m2 (oplocená) s trávníkem, bazén (01.01.-31.12.), tenis (extra), gril. V domě: bar, společenská místnost, sauna (extra), fitness (extra), stolní tenis. Biliár, pokoj se hrami. Garáž (extra). Potraviny 200 m, restaurace 50 m, autobusová zastávka 200 m, termální bazén 800 m, písečná pláž 500 m, golfové hřiště 4 km, jízdárna 4 km. Rekreační zařízení sestává ze 14 mezonetových řadových domů, pouze 100 m od řeky Cavado. Dodatečné služby nutno dojednat předem. Na přání snídaně (extra). Denní úklid mimo neděle. Výměna prádla 2 x týdně, ručníků 3 x týdně. 2 bary, jeden z nich je otevřen pouze od 15. 06. do 15. 09.. Garáž (Euro 3,75/den, včas rezervovat!). Kulečník (extra).,Prosím k povšimnutí: v době od listopadu do března je možné objednat pobyt i na méně než 7 dní.
Dovolená
v Rakousku
3-pokojový byt 50 m2, v přízemí, jihozápadní orientace: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyně (3 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Zahradní sezení 8 m2. Nádherný výhled. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Prádelna s dvojumyvadlem.
Uprostřed Lechtaler-Alpen vás očekává malé moderní mistrovské stavební dílo ranných 70. let bytový dům 'Bailom', ve čtvrti Köglen, 1 km od centra Elbigenalp, klidná, slunná, vyvýšená poloha, 50 m od lesa. Společné: pozemek 3'000 m2, prírodní zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení. V domě: ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, zastávka ski-busu 100 m, koupaliště 2 km, vlek 1.5 km, lyžařská škola 1.5 km, běžkařské stopy 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Vycházky a sáňkokvání od domu. Zde je dosti místa pro každého milovníka přírody. Od pozemku v nezastavěné poloze si užijete krásný výhled na obec a hory údoli Lech. Ideální lyžařské turistické cesty! Za pouhých 20 minut se dostanete do lyžařské oblasti Warth-Schröcken.
Dovolená u moře
v USA
1-pokojový byt: obývací pokoj/jídelna, 2x francouzské lůžko, kabelová TV a rádio. Kuchyňský kout (trouba, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. K dispozici: telefon. Výhled na město a zátoku.
Miami Beach: Na 'Millionaires Row' známé Collins Avenue velký, komfortní bytový hotel 'Casablanca', renovovaný v roce 2009, přímo u pláže. Společné: bazén vyhřívaný (01.01.-31.12.) c vnitřními schůdky. V domě: recepce, restaurace, bar, fitness. Výtah, pračka, sušička (extra). Parkovací místo (extra). Supermarket 200 m, autobusová zastávka 100 m, tenis 600 m, golfové hřiště 10 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Bal Harbour pouze několik minut. South Beach je také autem v pár minutách lehce dosažitelný. Bazén s výhledem na oceán nabízí soukrome Cabanas (chaty). Denně continentalní snídaně pro 2 osoby v ceně. Na pokoji tresor, USD 2,-/den, k placení na místě.
Dovolená
v Rakousku
6-pokojový dům 130 m2 na 2 podlažích, úplně renovovaný v roce 2002, komfortní a vkusné zařízení: velký obývací pokoj, knihovna, TV-satelit, video a DVD. Velký obývací pokoj/jídelna 40 m2, otevřený krb, jídelní kout, rádio a CD. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj s dvoulůžkem, 1x pohovka pro 2 osoby. 1x zkosený velký pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko. Koupelna/WC, WC zvlášť. Topení v podlaze. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu a na řeku. K dispozici: pračka, sauna, dětská postýlka. Garáž. Obytné prostory s pohodlnými čalouněnými soupravami. Vkusné, důkladné zařízení, krásné obrazy, nábytek a obsáhlá domácí knihovna. Koupelna  s volně stojící vanou a ohřevem ručníků. U sauny v přízemí je místo se sprchou/WC.
Ratten 3 km od St. Kathrein: Velký, útulný, komfortní rodinný dům 'Filzmoos', rok výstavby 1920, renovovaný v roce 2002, na kraji obce, samostatně stojící, klidná poloha, ve slepé ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, louka k odpočinku (oplocená). Zahradní nábytek. V domě: sauna. Ústřední topení, pračka. Parkovací místo u domu. Obchod 200 m, potraviny 300 m, restaurace, autobusová zastávka 250 m, koupaliště, krytý bazén 300 m, tenis 500 m, jízdárna 2 km, vlek 7 km, lyžařská škola 7 km, běžkařské stopy 7 km, kluziště 1 km. Absolutní klid u řeky v rekreační oblasti 'Roseggers Waldheimat'. Veškerá zařízení v obci jsou dosažitelná pěšky. Krásné turistické možnosti v přilehlých lesích, plných hub v blízkém okolí. Dům byl pečlivě renovován, je velice dobře vybavený s velkorysými prostorami. Vlastní pramen s vynikající pitnou vodou. K lyžařským oblastem Alp a Hauereck 10 minut, Stuhleck a Semmerimng 30 minut. Ideální pro dovolenou v přirodní krajině, mimo ruch a turismus.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009