Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
v Chorvatsku
Pěkný vícegenerační dům. V obci, slunná poloha, 100 m plaz, ve vedlejší ulici. Společné: pozemek 2'000 m2, zahrada s trávníkem a stromy. Gril. Parkovací místo u domu. Obchod 50 m, restaurace 200 m, oblázková pláž, kamenitá pláž 100 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
v Polsku
Útulná chalupa, rok výstavby 1919, renovovaný v roce 1991, obklopen stromy a loukami. Osada, klidná, slunná poloha, přímo u lesa, 300 m od jezera, ve vedlejší ulici, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1'500 m2 (oplocený), trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, dvůr. Altán (12 m2), terasa (5 m2), zahradní nábytek, gril, ohniště. V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Parkovací místo u domu, garáž. Potraviny 3 km, obchodní centrum 4 km, restaurace 4 km, bar 3 km, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 4 km. Tenis 7 km, jízdárna 7 km. Pozor prosím: rybaření povoleno (nutné povolení).
Dovolená u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 35 m2, v patře, velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem jihovýchodní orientace, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (3 plotýnky, sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), bar. Sprcha/WC. Terasa. Velmi pěkný výhled na moře. Parkování. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Jednoduchý bytový dům 'Oasis', 2-podlažní. Ve čtvrti Santa Margarida 1 km od centra Roses, slunná poloha, 50 m od moře, 10 m plaz. Společné: terasa. K dispozici pouze pro Vás: terasa. Parkovací místo. Obchod 30 m, supermarket 1.5 km, restaurace 30 m. Sportovní přístav 3 km. Více-bytový-dům je naproti pláži.
Ubytování
v Německu
Rekreační osada 'Landhaus Ludwig/Haus Sonnenhang'. V rekreačním zařízení: stolní tenis, pokoj se hrami, ústřední topení. Úklid na vyžádání (extra). Obchod 500 m, termální bazén 3 km. Dětské hřiště 100 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Dětské hřiště 100 m. Léčebné centrum 3 km. Rekreační obytné zařízení se nachází v přednostní obytné oblasti Bad Griesbach, 1 km od starého městského jádra, byty jsou indiviudualně zařízené, vždy podle vkusu majitele. Sauna a solarium v domě Ludwig. Na přaní od- a dovoz k a z nádraží Karpfham (zdarma).,Žádný příjezd ani odjezd 24. 12 a 25. 12.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 10.2.2012