Úvodní stránka ubytování | Zobrazit podrobné informace o tomto ubytování |
Ubytování ve Francii, Azurové pobřeží
Cannes
UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné.
Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu.
Ubytování ve Francii, Azurové pobřeží, Cannes:
    Le Cannet 4 km od Cannes: Palais des Festival 4 km. 3 jízdní kola k dispozici, basketbalový koš. Pěkný, komfortní dům je ideální pro pobyt s dětmi. 'Mas des Chevaliers', na kraji obce, klidná poloha v obytné čtvrti. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 1'000 m2 (oplocená) s trávníkem, rostlinami, květinami a stromy, bazén hranatý (7 x 4 m, 01.05.-30.09.). Terasa (60 m2), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 4 km, tenis 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno.

    4-pokojový dům 180 m2, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, TV-satelit, video, CD a DVD, vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 140 cm), vstup na balkon. 1x dětský pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm), vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), koupelna/sprcha/WC a TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), vstup na terasu. Koupelna, 2x WC zvlášť. E-topení. Lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: nekuřácký byt. Povolen pouze 1 pes.
Podrobné informace o tomto ubytování ve Francii naleznete zde ...
Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 32 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na moře. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes.
Rezidence 'I Cardellini' sestává ze 30 bytů, rozdělených do tří budov, situováných proti moři, krásný výhled. Průjezdní silnice 200 m. Rezidence, na kraji obce, na kopci, 150 m od moře, nutno přejít silnici. Společné: zahrada, bazén (5 x 12 m, 01.04.-31.10.), ping-pong. V rekreačním zařízení: pračka (společné, extra). Obchod, potraviny, restaurace 300 m, písečná pláž 1 km, kamenitá pláž 150 m, tenis 3 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Recepce v hlavní sezóně: pondělí - pátek od 9 - 12 a od 16 - 20 hod, v sobotu od 8 - 12 a od 15 - 21 hod. Je-li recepce uzavřena, je možné se obrátit na hotel 'La Solenzara'. K dispozici: kuželky, volejbal. Extra: pronájem TV (Euro 31/týden). Přístav jachet, pronájem člunů, klub potápění 600 m. Byty jsou jednoduše, ale účelně zařízené, situované k moři. Topení extra, dle spotřeby. Uzavřene parkoviště.
Dovolená
v Rakousku
Aschau: Udržovan dvougenerační dům 'Waldner', v centru obce, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní nábytek, gril. V domě: ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 30 m, restaurace 50 m, zastávka ski-busu 30 m, krytý bazén 1 km, tenis 1 km, lyžařské centrum 3 km. Jezero ke koupání 10 minut pěšky. Zdarma lyžařský bus do lyžařské oblasti Hochzillertal a Kaltenbach nebo do z námé lyžařské oblasti Zillertal Arena do Zell. Pozor: maximální obloha 5 osob nesmí být překročena (včetně dětské postýlky, pro kterou je nutné přivézt povlečení. Krásný dům s početnými rychnle dosažitelnými možnostmi jak letního, tak i zimního sportu!!
Ubytování u moře
ve Španělsku
'Casa al Canal:', 4-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem, jídelní stůl a TV, vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna/sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na kanál. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: soukromý přístav loděk. Der Bootsplatz misst ca. 12 m.
Casa al canal: Komfortní dům 2 podlažní, renovovaný v roce 2004, ve čtvrti Francoli 2 km od centra Empuriabrava, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén hranatý (8 x 4 m, 01.06.-30.09.) c vnitřními schůdky. Pergola (10 m2), zahradní nábytek. Parkovací místo, garáž. Supermarket 500 m, obchodní centrum 2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 1.5 km, nádraží 'de Figueres' 12 km, písečná pláž 2.5 km, zátoka ke koupání 8 km, sportovní přístav 5 km, tenis 1 km, golfové hřiště 12 km.
Ubytování
v Rakousku
3-pokojový byt 72 m2 ve 1. patře, útulné zařízení: vstup. 2x pokoj s dvoulůžkem, v kazdem pokoji, umyvadlo a sprcha, vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka), jídelní kout, TV-satelit a rádio. WC zvlášť. Balkon 9 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. Pozor prosím: povolen pouze 1 pes. Možnost objednání přistýlky nebo dětské postýlky.
Schruns: Útulný dvougenerační dům, 1.5 km od centra, slunná poloha, 900 m od sjezdovek. Společné: zahrada 300 m2 s trávníkem a rostlinami, louka k odpočinku. V domě: odkládací místnost na kola, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 500 m, restaurace 1.5 km, zastávka ski-busu 500 m, koupaliště 1 km, tenis 1.5 km, lanová dráha, lyžařská škola 900 m, běžkařské stopy 500 m, kluziště 1.5 km, golfové hřiště 4 km. Prosím vezměte sebou deku pro vašeho psa.
  © 1996 - 2009, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 5.7.2009