Úvodní stránka ubytování |
Ubytování
Litujeme, ale požadovaný objekt nebyl nalezen.
Pravděpodobně byl tento apartmán již vyřazen z naší aktuální nabídky ubytování.
Zde si můžete vybrat jiný objekt z naší aktuální nabídky ubytování ...




Úvodní stránku nabídky ubytování naleznete zde ...
Výběr z naší nabídky ubytování:
Dovolená u moře
ve Španělsku
2-pokojový byt 45 m2 ve 3. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, video a rádio. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Terasa 23 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Panoramatický výhled na moře a na bazén. K dispozici: pračka.
Paseo Marítimo: Bytový dům. Slunná poloha, 50 m plaz, nutno přejít silnici. Společné: bazén (01.04.-30.09.). Venkovní sprcha. V domě: výtah. Potraviny 200 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 20 m, písečná pláž 50 m. Golfové hřiště 3 km.
Apartmány
v Rakousku
Nassfeld: Přímo na slunné planině v 1 500 m n. m. leží bytový dům 'Sport Sölle'. Slunná poloha, přímo u sjezdovek. Společné: ping-pong. V domě: pokoj se hrami, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání. V zimě nutné sněhové řetězy. Parkovací místo. Potraviny 10 m, restaurace 100 m. Sedačková lanovka 50 m, kabinková lanovka 100 m, lyžařské centrum, lyžařská škola, dětská mateřská školka 10 m, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Přímo v domě: obchod se sportovními potřebami, půjčovna horských kol. V létě místnost se stolním tenisem. Nassfeld Plus Card (cca prostřed června až do prostřed září) v ceně, například obsahuje: vstup k jezeru Pressegersee, bezplatné využití autobusové dopravy (v okolí), Millenium Express a lanová dráha Gartnerkofel, lanovka, 26 Giro Bike (nejdelší sjezd na horském kole v Alpách), Almtaxi, Nord Walking, proutkařství a rodinné výlety, dětské dobrodružné programy (6 - 14 let), golfové lekce (1 x týdně), přírodní spa Vorderberg . Mnoho dalších produktů s 30% slevou (s platnou kartou). NTC Sport Vital (letní animátorské programy pro všechny), k dispozici na místě (extra): výlety na zvláštní místa do regionu Alpen Adria (např. regionální festivaly, pěší turistika, cykloturistika, muzea ...).
Apartmány u moře
ve Francii
1-pokojový byt 25 m2 ve 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka a TV. Vstup na balkon. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na přistav. Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu.
7-patrová rezidence 'Port Roussillon' v přístavu St Cyprien. V blízkosti: hudební zábava. 300 m od moře. V domě: výtah. Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, restaurace 50 m, písečná pláž 200 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Dovolená
v Rakousku
2-pokojový byt 28 m2 ve 1. patře, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, kabelová TV. 1x pokoj s dvoulůžkem. Kuchyňský kout. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu.
Maurach: Chalupa 'Rofan'. Ve čtvrti Neumaurach, klidná, slunná poloha, 100 m od sjezdovek. Společné: louka k odpočinku. Ping-pong, dětské hřiště. V domě: lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo. Potraviny 200 m, restaurace 100 m, krytý bazén 300 m, pláž ke koupání 1 km. Sportovní centrum 4 km, visutá lanovka 100 m, lanová dráha, zastávka ski-busu 200 m, běžkařské stopy 300 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Jezero Achensee 1 km. Od domu krásný výhled na hory. Hosté obdrží slevu 20% v golfovém klubu Achensee.
  © 1996 - 2012, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 11.2.2012