 |
|
| Ubytování ve Francii, Savojsko - Horní Savojsko |
| La Chapelle d'Abondance |
| UPOZORNĚNÍ: Je možné, že zobrazení na mapě není přesné. |
| Proto si prosím pozorně přečtěte informace v popisu objektu. |
Ubytování ve Francii, Savojsko - Horní Savojsko, La Chapelle d'Abondance:
Chapelle d'Abondance: Před příjezdem prosím upřesněte, jestli si přejete povlečení a ručníky. Bytový dům 'L'Echo de La Corne', 3-podlažní. Ve čtvrti La Panthiaz, na hlavní ulici. Společné: udržovaná zahrada zahrada. Ping-pong, gril, dětské hřiště. V domě: lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 600 m, restaurace, autobusová zastávka 200 m. Tenis 2 km, jízdárna 2 km, kabinková lanovka, lyžařské sjezdovky 300 m, zastávka ski-busu 200 m, lyžařská škola 1.2 km, dětská lyžařská škola 2 km, běžkařské stopy 200 m. Pozor prosím: skibus zdarma. Majitel objektu bydlí ve stejném domě. Hlavní silnice v blízkosti. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
4-pokojový byt 70 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně 16 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Velká terasa 23 m2. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (oplocené). Pozor prosím: povolen jen pes malého vzrůstu. TV jen FR.
|
| Výběr z naší nabídky ubytování: |
Rekreační osada 'San Juan de Capistrano'. 2 km od centra Nerja, 2 km od moře. Společné: zahrada s trávníkem, bazén (01.04.-31.10.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN]. Veřejné parkoviště na ulici. Supermarket, restaurace, autobusová zastávka 100 m, písečná pláž 2 km, potápěčské centrum 2 km. Sportovní přístav 10 km, golfové hřiště (18 jamek 15 km, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: ruta senderismo 1 km. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (v ceně). Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Tato zástavba sestává ze 400 samostatných domů a terasovitých bytů v andalusijském stylu na kopci, odkud je krásný výhled na moře a Nerja. Pozemek kompexu má mnoho nerovných míst a schodů. Všechny rekreační byty s el. kamny. Na přání minimální doba pobytu 4 noci. Extra: servis práídla (nahlásit v recepci). |
|
|
Historický dům 'Stadtturm', rok výstavby 1850. V centru obce Ostheim vor der Rhön, centrální poloha, ve vedlejší ulici. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 300 m, supermarket 500 m, restaurace, autobusová zastávka 300 m, nádraží 'Mellrichstadt' 5 km, koupaliště 5 km, krytý bazén 300 m. Jízdárna 2 km, vlek 8 km, lyžařská škola 8 km, běžkařské stopy 8 km. V lázeňském parku se v létě konají koncerty, sezení a plochy k ležení, dětské hřiště a boccia-dráha 50 m. Jezero ke koupání 5 km. V památkově chráněném historickém jádru Ostheim leží rekreační dům přímo na středověkých městských hradbách. Zvláštností je v roce 2000 sanovaném domě městská věž ze 17. století, která je vnitřními schody spojená s domem. Samostatný odstavný prostor pro jízdní kola. |
|
|
|
|
|
|