Úvodní stránka ubytování | | Vytisknout | Rezervovat | | Rezervační podmínky | Kontakty | O Interhome | Další info  
Dovolená v USA
Central Florida - Orlando
Kissimmee/Davenport
  Dovolená v USA: Central Florida, Orlando
  Navigace: Kissimmee/Davenport, Orlando, Central Florida, USA
Apartmán číslo: US3274.100.12
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu Obrázek domu
Obrázek domu Obrázek domu - letní Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu Obrázek apartmánu
Obrázek apartmánu Obrázek okolí - letní
  Rezervace
Ukázat místo na mapě ...
Samostatně stojící dům
Objednávkové číslo: US3274.100.12
Ubytování pro max. 10 osob, 6 pokojů, 5 ložnic
Standard:   
Cena ubytování: 24.423,00 Kč   (nájemní cena za týden)
    (cenový kalendář naleznete dále na této stránce)
Volné termíny a vedlejší náklady na ubytování si zkontrolujte ZDE ...
Popis ubytování:
  6-pokojová vila, vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, kabelová TV, vstup k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (200 cm), koupelna/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Klimatizace. Terasa krytá. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, telefon. 1 ložnice buď s dvoulůžkem, nebo 2 samostatnými lůžky. Koupelna buď s vanou/WC, nebo sprchou/WC.
Popis objektu:
  Kissimmee/Davenport: Tyto prostorné a komfortni vily, každá se soukromým bazénem v různých oblastch kolem Kissimmee/Davenport. Všechny od Disney World vzdálené autem 10 - 15 minut. Obchody, restaurace, zábavní a sportovní zařízení rychle dosažitelné autem. Bazény lze na včasné požádaní vyhřát: extra (USD 22,-/den, při rezervaci nahlásit, k placení na místě) moderní, pěkná vila. K dispozici pouze pro Vás: zahrada trávníkem, rostlinami a stromy, bazén (01.01.-31.12.). Garáž. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. U některých objektů jsou na požádání povolena domácí zvířata. Různé nabídky dárků pro uvítáníi možné na požádání (extra).,Prosím k povšimnutí: obrázek je typický příklad vily.
V tomto domě je celkem 21 apartmánů:
  odkazy na info o všech apartmánech v tomto domě najdete níže na této stránce.
Další informace k ubytování:
  - venkovní bazén k soukromému použití (celoročně)
  - nástupní den: sobota
Hodnocení:
Příjezdová cesta: (5/5)
Orlando:
  Kdysi ospalé město v centru Floridy, uprostřed tropické jezerní oblasti se vyvinulo ve světové centrum turismu. Četná sídliště se táhnou od centra města přes 20 mil až do Kissimmee/St Cloud/Davenpostrt a nabízí mnoho možnlostí pro volný čas: více než 12 km2 Disneyland a Epcot Center přes MGM a Universal Studios až k mořskému světu a Zoo Gatorland. Početné divadelní restaurace: Arabian nights, Medieval Times, Fort Liberty, Mardi Gras atd. Populární International Drive nabízí mnoho obchodů, hotelů a restaurací. Haines City (jižně) a Clermont (zapadně) jsou v této turistické uzavřendé oblasti. Sportovní možnosti: tenis, golf, jezdectví, rybolov, vyjížďky na člunech, vodní lyžování, závody psů, míčové hry. Mezinárodní letiště. Další atrakce a pláž dosažitelné v 90 minutách jízdy autem: Cypress Gardens - 1 hodina. Cape Canaveral, Kennedy Space Center 1.5 h. Bush gardens/Tampa 1.5 hodiny.> .

Cenový kalendář:
Od data: Do data: Nájemní cena:
[Kč]
04.10.2008 22.11.2008 24.423,00     
V tabulce je uvedena nájemní cena bez manipulačního poplatku a případných dalších poplatků jako je cena za povinný závěrečný úklid, pojištění na storno, a pod.
Podrobný rozpis cen, dalších poplatků
a volných termínů ubytování je ZDE ...
Interhome
Odkazy na podrobné informace o všech apartmánech v tomto domě: (celkem 21 apartmánů)
Apartmán US3274.100.1 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.2 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.3 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.4 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.5 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.6 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Apartmán US3274.100.7 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Apartmán US3274.100.8 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Apartmán US3274.100.9 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Apartmán US3274.100.10 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Apartmán US3274.100.11 ...   (max. 10 osob, 6 pokojů, 5 ložnic)
Apartmán US3274.100.12   (tento apartmán)
Apartmán US3274.100.13 ...   (max. 10 osob, 6 pokojů, 5 ložnic)
Apartmán US3274.100.14 ...   (max. 10 osob, 6 pokojů, 5 ložnic)
Apartmán US3274.100.15 ...   (max. 12 osob, 7 pokojů, 6 ložnic)
Apartmán US3274.100.16 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.17 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.18 ...   (max. 6 osob, 4 pokoje, 3 ložnice)
Apartmán US3274.100.19 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Apartmán US3274.100.20 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Apartmán US3274.100.21 ...   (max. 8 osob, 5 pokojů, 4 ložnice)
Další informace
Další užitečné informace o tomto systému ...
Dovolená Orlando (všechny možnosti v tomto místě) ...
Dovolená Central Florida (všechny možnosti v této oblasti) ...
Dovolená v USA (výpis všech možností ubytování) ...
Dovolená v dalších zemích (celá nabídka) ...
Rezervační podmínky ...
Kontakty ...
O systému Interhome ...
Dovolená u moře
ve Španělsku
Santa Clara: komfortní, luxusní vila 'Santa Clara', 3.8 km od centra Altea la Vella, klidná, slunná, vyvýšená poloha. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1800 m2 (oplocený), udržovaná zahrada s trávníkem, bazén s vnitřními schůdky (60 m2, 01.01.-31.12.), terasa, zahradní nábytek, gril. Týdenní výměna prádla. Úklid 1x x týdně. Supermarket 3.8 km, restaurace, bar 3.6 km. Oblázková pláž 6.5 km, golfové hřiště 5.2 km. Bazén s ozonovým čistícím systémem (bez chlóru), velice dobré pro citlivou pokožku.
7-pokojová vila 320 m2 na 2 podlažích, vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 50 m2, TV-satelit a DVD, vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 2x lůžko a sprcha/WC, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. Klimatizace. Ve spodním patře (venkovní schodiště): obývací pokoj/jídelna 50 m2, TV-satelit, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a koupelna/bidet/WC, vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. 2x velká terasa. Lehátka (10x), odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Parkování (4 auta). Španělské a mezinárodní televizní programy. Sítě proti moskytům. Suterén odpovídá 4 hvězdičkové kategorii.
Apartmány
na Slovensku
Komfortní chalet na mýtině, kde jsou další 3 objekty.                           Doplňkové služby (extra): Majitel Vám může na požádání zajistit výuku lyžování, horského průvodce, výuku řezbářství a malování, doprovod při lovu zvěře, vaření guláše, sudové pivo. 50 m pod objektem osvětlený svah na sáňkování a bobování (informace u majitele). Společné s vedlejší chatou: kryté ohniště. Útulná chata 2 podlažní, renovovaný v roce 2003, mimo obec, 1.5 km od centra Vysne Ruzbachy, v lese. K dispozici pouze pro Vás: louka k odpočinku, zahradní sezení, zahradní nábytek, gril. Příjezd vede až k objektu, v zimě 30 m (v zimě nutné sněhové řetězy). Parkoviště u domu. Potraviny 1.2 km, obchodní centrum 1.5 km, restaurace 1 km, autobusová zastávka 1 km, koupaliště, termální bazén 600 m, tenis 900 m, jízdárna 600 m, vlek 2.6 km, lyžařská škola 2.6 km, běžkařské stopy 10 m.
Dovolená u moře
ve Francii
1-pokojový byt 21 m2 ve 4. patře, jihozápadní orientace: zkosený obývací pokoj/jídelna, TV a DVD. Nika, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Pěkný výhled na moře.
Rezidence 'Horizon Marin', 4 podlažní, v obci 900 m od centra Cabourg. V rekreačním zařízení: výtah. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 900 m, supermarket 300 m, restaurace 900 m, písečná pláž 50 m, sportovní centrum 100 m.
Ubytování
v Německu
2-pokojový byt 40 m2, jednoduché a zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x malý pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Pozor prosím: pes povolen max 2 psi. Místo francouzského lůžka může být v ložnici také pohovka pro dva. 10% slevy při maximálním obsazení 2 osob.
Rekreační zařízení 'Marina Wendtorf', ve čtvrti Marina Wendtorf 1.5 km od centra Wendtorf, 500 m od moře. V rekreačním zařízení: výtah. Parkoviště. Supermarket 1 km, autobusová zastávka 500 m, krytý bazén 5 km, tenis 1.5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Rekreační zařízení sestává z pěti apartmánových domů, jižně od přístavu jachet, 700 m od západní a 1,7 km od severovýchodní pláže s nudistickou oblastí. Potraviny, obchod textilem a dárkovými předměty, kadeřnictví, manikůra, námořní kancelář, přístavním shop a občerstvení, navigační škola, 2 restaurace, minigolf a půjčovna jízdních kol. Rekreační byty jsou zařízeny podle vkusu majitelů, všechny s balkonem nebo terasou s nábytkem (částečně s výhledem na přístav a Baltské moře).
  © 1996 - 2008, Ing. Jiří Hrbáček - ALPY.NET         Poslední aktualizace: 13.10.2008